• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Цивільний захист

РОЖНІВСЬКА ФІЛІЯ

ПУХІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07412, с. Рожни, вул. Свободи, 70, тел/факс: 0(4594) 2-51-91, е-mail: rojny-z@ukr.net, Код ЄДРПОУ 44585590

Н А К А З

17.10.2022 с. Рожни № 55

Про дотримання заходів безпеки,

передбачених для умов

воєнного стану, в Рожнівській філії

Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указами Президента України від 24.02.2022р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 17.08.2022р. №573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», у зв’язку з посиленням російської повномасштабної збройної агресії проти України, на виконання вимог розпорядження сільського голови Зазимської сільської ради від 13 жовтня 2022 року № 56/01-08 «Про дотримання заходів безпеки, передбачених для умов воєнного стану, в установах та закладах Зазимської сільської територіальної громади», наказу управління освіти, молоді і спорту Зазимської сільської ради від 17 жовтня 2022 року № 01-03/66 «Про дотримання заходів безпеки, передбачених для умов воєнного стану, в Управлінні освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради та у комунальних закладах освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області», з метою захисту працівників управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради та комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити працівникам закладу освіти перебувати на своїх робочих місцях та на прилеглих територіях під час повітряної тривоги.

2. Заборонити під час оголошення повітряної тривоги проведення занять, будь-яких заходів.

3. Працівникам закладу дотримуватись умов чинного законодавства України в умовах правового режиму воєнного стану, організації та проведення навчального процесу та перебувати в укриттях, які розташовані в закладах освіти, під час повітряної тривоги.

4. Дотримуватися в освітньому процесі алгоритму дій під час повітряної тривоги (додаток до наказу).

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідуюча філією

Алгоритм дій учасників освітнього процесу

під час дії сигналу «Повітряна тривога»

Сигнал «Повітряна тривога» лунає до початку освітнього процесу

1. Здобувачі освіти та персонал закладу залишаються дома до офіційного оголошення завершення повітряної тривоги. Після завершення повітряної небезпеки (не пізніше 3-го уроку) здобувачі освіти та персонал філії приступають до освітнього процесу. Якщо завершення повітряної небезпеки відбулося пізніше 3-го уроку, то освітній процес в той день відбувається в режимі онлайн.

2. Шкільний автобус забирає на відповідному маршруті всіх учасників освітнього процесу, що знаходяться на зупинках і після прибуття на територію закладу, водій разом з усіма пасажирами автобусу, прямує до тимчасового укриття.

3. Працівники закладу, які знаходяться у приміщенні школи до початку занять, вмикають сигнал «Пожежна тривога» та організовують евакуацію наявних на той час здобувачів освіти до тимчасового укриття.

4. Всіх учасників освітнього процесу, які самостійно прибувають до закладу під час дії сигналу «Повітряна тривога», працівники закладу спрямовують до тимчасового укриття.

5. Після офіційного оголошення завершення повітряної тривоги, за потреби організовується додатковий рейс шкільного автобуса, а здобувачі освіти та персонал приступають до освітнього процесу.

Сигнал «Повітряна тривога» лунає під час освітнього процесу

1. Під час отримання сигналу «Повітряна тривога» відповідальна особа вмикає систему оповіщення філії «Пожежна тривога», яка є сигналом для евакуації.

2. Під час звучання сигналу вчитель зупиняє заняття і організовує евакуацію здобувачів освіти класу, в якому на даний час проводиться заняття.

3. Учасники освітнього процесу прямують у тимчасове укриття відповідно до евакуаційних маршрутів.

4. Відповідальні за укриття перебувають у захисній споруді або поруч із нею для регулювання руху при евакуації.

5. У тимчасовому укритті обов’язково присутній медичний працівник.

6. В тимчасовому укритті здобувачі освіти займають спеціально відведені для кожного класу місця. Вчитель перевіряє присутність усіх здобувачів освіти. У разі відсутності здобувача освіти класу в укритті, вчитель повідомляє про його відсутність відповідальному за тимчасове укриття.

7. Учасники освітнього процесу перебувають в тимчасовому укритті до офіційного оголошення завершення повітряної тривоги.

8. Під час повітряної тривоги, щоб не наражати дитину на небезпеку, вчитель не має права відпустити її додому навіть на прохання батьків.

9. Вчитель-предметник, який організував евакуацію класу, зобов’язаний повідомити класному керівникові відповідного класу про перебування здобувачів освіти в тимчасовому укритті, а також їх фактичну кількість.

10. При довготривалій повітряній небезпеці, а також при знаходженні в тимчасовому укритті після завершення освітнього процесу, класний керівник інформує батьків здобувачів освіти про їхнє перебування у тимчасовому укритті.

11. Під час освітнього процесу здобувачам освіти категорично забороняється покидати територію закладу, а також перебувати за її межами.

Сигнал «Повітряна тривога» лунає під час перерви між заняттями

1. Під час перерви між заняттями, під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» всі вчителі беруть участь в організації евакуації здобувачів освіти, відповідно до наявної ситуації та відповідно до локації, де вони знаходяться.

2. Під час перерви між заняттями, здобувачі освіти, які перебувають на подвір’ї закладу, повинні слідувати в тимчасове укриття, виконуючи вказівки чергового вчителя центрального ходу І поверху.

3. Здобувачі освіти, які перебувають під час перерви віддалено від кабінету, де буде проходити наступне заняття, рухаються в тимчасове укриття самостійно керуючись вказівками чергових учителів та займають в тимчасовому укритті місце локації свого класу.

4. Здобувачі освіти, які перебувають під час перерви в коридорі школи поряд з кабінетом, де буде проходити наступне заняття, повертаються до нього для організованої евакуації в тимчасове укриття або виконують вказівки вчителів, що знаходяться поряд з ними.

Сигнал «Повітряна тривога» лунає після закінчення освітнього процесу

1. Після завершення освітнього процесу, якщо в приміщенні закладу ще знаходяться учасники освітнього процесу, лунає сигнал «Повітряна тривога», то всі працівники закладу, що знаходяться в приміщенні, організовують евакуацію здобувачів освіти та (при наявності) їх батьків, відповідно до ситуації, що склалася, та до локації, де вони знаходяться.

Н А К А З

31.08.2022 с.Рожни № 47

Про організацію освітнього

процесу в закладі освіти

з 01 вересня 2022 року

Відповідно до частини другої статті 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», «Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану», «Про забезпечення функціонування української мов як державної», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про введення воєнного стану в Україні», від 12 серпня 2022 року «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 15 серпня 2022 року № 2500-ІХ, постанов Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», від 19 серпня 2022 року № 929 «Деякі питання діяльності закладів фізичної культури і спорту в умовах введення воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні», від 09 грудня 2020 року № 1236 «про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), наказів Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», від 06 червня 2022 року № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року №2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», пункту 2 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 серпня 2022 року № 1371 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України», листів Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2022 року № 1/9445-22 «Про проведення першого уроку в 2022/2023 навчальному році в закладах загальної середньої освіти», додатка до листа Державної служби надзвичайних ситуацій від 14 червня 2022 року № 03-1870/162-2 «Рекомендації щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти», наказу управління освіти, культури, молоді і спорту Зазимської сільської ради № 01-03/59 від 30.08.2022 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Зазимської сільської ради у 2022-2023 навчальному році»

НАКАЗУЮ:

1. З 01 вересня 2022 року та до прийняття окремого рішення організувати освітній процес за дистанційною, змішаною (очно-дистанційною) формами навчання для здобувачів освіти 1-9 класів відповідно до вимог воєнного стану, карантинних обмежень, з урахуванням думки батьків.

2. Педагогічним працівникам:

2.1. Провести 1 вересня 2022 року перший урок з теми «Ми українці: честь і слава незламним!» відповідно до рекомендацій МОН України.

2.2. Забезпечити виконання освітніх програм відповідно до чинного законодавства.

2.3. Провести із здобувачами освіти інструктажі з техніки безпеки, охорони праці, мінної безпеки та поведінки під час повітряних тривог.

2.4. При організації занять за дистанційною формою керуватися вимогами Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти (зі змінами) та Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

2.5. Здійснювати освітній процес під час дистанційного навчання на єдиній освітній платформі HUMAN.

3. Усім працівникам закладу освіти:

3.1. У разі увімкнення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення заняття призупиняються або завершуються і всі учасники освітнього процесу направляються в укриття і перебувають там до закінчення (відбою) повітряної тривоги.

3.2. Неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства щодо карантинних обмежень.

3.3. Під час освітнього процесу та виконання своїх функціональних обов’язків неухильно дотримуватися Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідуюча філією Г.БЄЛЯЄВА

З наказом ознайомлено:

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi